Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Opuszczony Browar [Urban Exploration]

 
W dzisiejszym odcinku wybraliśmy się do opuszczonego browaru w Wejherowie. Zwiedziliśmy zarówno część górną, jak i ogromne podziemia. Następnie wybraliśmy się do opuszczonego psychiatryka "Srebrniki" w celu obeznania terenu. :) --------------------------------Rozwiń Opis-------------------------------- ★Patronite: patronite.pl/Zw%C5%82okiExploration ★Facebook: facebook.com/Zwlokiexploration ★Nasza strona - Urbex to nie wandalizm: facebook.com/Urbextoniewandalizm/?fref=ts ★UrbanExplorationFan: urban-exploration-fan.cba.pl/ Mamy tam rangę redaktora i czasem coś publikujemy :) ★ Kontakt: gostrikeexploration malpka gmail.com ★ Firma partnerska: freedom.tm ★ Nuke: youtube.com/channel/UCKSPDV677A-8W5X3MzxUC1A ★ BoobertQ: youtube.com/channel/UCdQeevoFycQXSLcrR_iC7Fg GRAFIKA W FILMIE: - tvp.pl - 3ge.pl - forgotten.pl

 


ZwlokiExploration
 
Data pliku video: 2016-11-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wejherowski

  Powiat wejherowski - powiat w północnym rejonie Polski, w województwie pomorskim, z siedzibą w Wejherowie. Przynależą do niego gminy: Reda, Rumia, Wejherowo (gmina miejska), Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo (gmina wiejska). To najbardziej zaludniony powiat województwa i siódmy pod tym względem w skali kraju. Mieszka tu 207 tys. mieszkańców.

  Turyści będą tu mieli niepowtarzalną szansę na poznanie kultury i zwyczajów kaszubskich. Powiat w znacznej części jest zamieszkany właśnie przez tę ludność. Latem można tu jeździć konno, bryczką lub ruszyć rowerem na wycieczkę poznawczą, a zimą poszalejemy na łyżwach i nartach. Zabytki, które warto tu zobaczyć to: latarnia w Stilo, Kalwaria Wejherowska, klasztor oo. Reformatorów zbudowany w latach 1648-1651 oraz zespoły pałacowo-parkowe w Godętowie, a to nie wszystko.

  Na ziemie powiatu prowadzą droga krajowa nr 6 i te wojewódzkie o numerach 100, 213, 216, 218 i 224.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola