Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MZK Wejherowo - Mercedes-Benz 516 Cuby City Line #501

 
Przejazd wejherowskiem Busikiem na linii 17 kursującej po Redzie. Frekwencja na owej linii znikoma, 2-3 osoby na kurs, gdyby nie ja i kolega, kierman jechał by sam przez długi odcinek. Linia mimo to jest bardzo ciekawa, nawrotka na Cmentaru bardzo ciasna i "umowna". Co do pojazdu - bardzo dobry zakup, 100 razy lepszy od naszych Kapen, Srapen, Gowien i wiele innych dyrdymałów. 17 Reda Dworzec PKP - Reda Cmentarz 0. Reda Dworzec PKP 1. Reda Młyńska 2. Reda Szkolna 3. Reda Cicha (n/ż) 4. Reda Łąkowa Osiedle (n/ż) 5. Reda Łąkowa Ośrodek Zdrowia 6. Reda Gniewowska 7. Reda Marii Konopnickiej 8. Reda Pętla Marii Konopnickiej 9. Reda Marii Konopnickiej 10. Reda Gniewowska-Szkoła 11. Reda Cmentarz

 


Gdańska Komunikacja Miejska
 
Data pliku video: 2019-01-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wejherowski

  Powiat wejherowski - powiat w północnym rejonie Polski, w województwie pomorskim, z siedzibą w Wejherowie. Przynależą do niego gminy: Reda, Rumia, Wejherowo (gmina miejska), Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo (gmina wiejska). To najbardziej zaludniony powiat województwa i siódmy pod tym względem w skali kraju. Mieszka tu 207 tys. mieszkańców.

  Turyści będą tu mieli niepowtarzalną szansę na poznanie kultury i zwyczajów kaszubskich. Powiat w znacznej części jest zamieszkany właśnie przez tę ludność. Latem można tu jeździć konno, bryczką lub ruszyć rowerem na wycieczkę poznawczą, a zimą poszalejemy na łyżwach i nartach. Zabytki, które warto tu zobaczyć to: latarnia w Stilo, Kalwaria Wejherowska, klasztor oo. Reformatorów zbudowany w latach 1648-1651 oraz zespoły pałacowo-parkowe w Godętowie, a to nie wszystko.

  Na ziemie powiatu prowadzą droga krajowa nr 6 i te wojewódzkie o numerach 100, 213, 216, 218 i 224.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola