Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KARROT KAMERA - Odcinek 1, Wejherowo, ROD

 
Karrot Kamera jest zapisem tego czego naprawdę nie da się zapisać. Jedną z bezsensownych prób, którą człowiek podejmuje, by zatrzymac czas. Bezsensowną i piękną. Pierwszy odcinek to krótka historia o pięciu facetach z pasją do muzyki, natury oraz słowiańskich korzeni. Wspolny cel Karrot Kamery i ROD to stworzenie w sercu Kaszub dokumentu będącego zapisem atmosfery tego miejsca i historii zespołu. Muzycy działają konsekwentnie od sześciu lat, efektem pracy jest jest debiutancka płyta „Lelum Polelum” wydana przez Karrot Kommando. Karrot Kamera – Odcinek 1, Wejherowo, ROD zdjęcia, zdjęcia z drona: Kamil Kamiński - Nottin Studio zdjęcia, montaż: Jarek Tokarski W dokumencie opowiadają i grają: Jarek Król - wizualizacje Mieszko Weltrowski - śpiew Mateusz Loki Słupczyński - instrumenty dawne Sławomir Cichy - bas Daniel Hansollo Noetzel - elektronika karrot.pl/rod karrot.pl/lelumpolelum facebook.com/rod.zespol/ facebook.com/KarrotKommando/

 


karrotkommando
 
Data pliku video: 2018-10-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wejherowski

  Powiat wejherowski - powiat w północnym rejonie Polski, w województwie pomorskim, z siedzibą w Wejherowie. Przynależą do niego gminy: Reda, Rumia, Wejherowo (gmina miejska), Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo (gmina wiejska). To najbardziej zaludniony powiat województwa i siódmy pod tym względem w skali kraju. Mieszka tu 207 tys. mieszkańców.

  Turyści będą tu mieli niepowtarzalną szansę na poznanie kultury i zwyczajów kaszubskich. Powiat w znacznej części jest zamieszkany właśnie przez tę ludność. Latem można tu jeździć konno, bryczką lub ruszyć rowerem na wycieczkę poznawczą, a zimą poszalejemy na łyżwach i nartach. Zabytki, które warto tu zobaczyć to: latarnia w Stilo, Kalwaria Wejherowska, klasztor oo. Reformatorów zbudowany w latach 1648-1651 oraz zespoły pałacowo-parkowe w Godętowie, a to nie wszystko.

  Na ziemie powiatu prowadzą droga krajowa nr 6 i te wojewódzkie o numerach 100, 213, 216, 218 i 224.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola